Interneta veikalu izstrāde, par saprātīgām cenām

Woocommerce interneta veikalu izstrāde

Woocommerce ir WordPress satura vadības sistēmas spraudnis, kas nodrošina interneta veikala funkcionalitāti. Šis spraudnis ir viens no populārakajiem interneta vaikala risinājumiem pasaulē, jo 42% no kopejā interneta vaikalu skaita izmantot tieši Woocommerce. Interneta veikalu izstrāde izmantojot šo spraudni notiek ātri un līdz ar to izmaksas ir daudz zemākas, nekā izstrādājot veikalu no nulles. Pie mums veikala izmaksas sākas no 400eur.

Zemāks izmaksas un ātrā izstrāde nav vienīgā šī spraudņa priekšrocība:

 1. Ļoti viegla satura pāraldība, viegli pievienot, labot un dzēst ieraksta tipus kā, produktus, ziņas, galerijas, lapas u.t.t.;
 2. Iespējams pievienot neierobežotu daudz saturu, kā produktus, lapas, rakstus u.t.t.;
 3. SEO draudzīgs, pieejami bezmaksas spraudņi, kas palīdz lietotajam optimizēt saturu lai panāktu labākas pozīcijas meklēšanas rezultātos;
 4. Pieejamas ļoti daudzas un skaistas bezmaksas un maksas dizaina sagataves;
 5. Pieejamas tādas norēķinu metodes kā: Bankas pārskaitījums, Paypal, Banklink, Kredītkaršu maksājumi un Omniva Checkout;
 6. Pieejami ļoti daudzi bezmaksas un maksas spraudņi, kas nodrošina dažādu funkcionalitāti, kā Daudz valodu atbalstu, attēlu optimizāciju, ātruma optimizāciu, kontaktu formas, maksājumu metodes, galerijas, sociālo tīklu autentifikācija, slaidrāži, u.t.t.

Šeit varat aplūkot nelielu galeriju ar bezmaksas dizaina iespējām, vairāk bezmaksas paraugus var aplūkot šeit, maksas šeit.

Kā pie mums notiek interneta veikalu izstrāde:

 1. Noskaidrojam klienta vēlmes, dizainu, maksājumu metodes, piegādes metodes, u.t.t.
 2. izvēlamies gatavu dizainu vai izvēlamies veidot no nulles;
 3. Noslēdzam līgumu un esam gatavi sākt darbu;
 4. Pielāgojam vai veidojam veikala dizainu līdz klients ir pilnībā apmierināts;
 5. Savadam mājas lapā saturu, produktus, tekstu, kontaktu formas, galerijas u.t.t.;
 6. Veicam Ātruma un Meklētāju optimizāciju;
 7. Veicam klienta apmācību, kā veikt pamata satura pārvaldību, lai patstāvīgi varētu ievietot, dzēst un labot, produktus, ziņas un lapas.
 8. Uzticiet sava jaunā interneta veikala izstrādi WEB Sketch, mūsu komandas speciālisti ar vairāk kā piecu gadu pieredzi WordPress WEB izstrādes jomā jums neliks vilties. Ja esat gatavi ar mums sadarboties, vai vēlaties bezmaksas konsultāciju, zvaniet 29795806, rakstiet uz e-pastu [email protected] vai izmantojiet saziņas formu šeit.